Akce

Arnie's Plzeň

23. 11. 2018

Firemní večírek v Arnie's

Firemní večírek v Arnie's

Hledáte netradiční prostor pro svou firemní akci v centru Plzně? Nabízíme k pronájmu unikátní prostor našeho bistra s kapacitou až 50 osob a uspořádání firemní akce, vánoční party apod. Připravíme pro vás menu s pestrou nabídkou mezinárodní kuchyně. Náš koncept se umístil na 3. místě v soutěži o nejlepší západočeskou restauraci v rámci plzeňského Fresh festivalu. K dispozici je moderní a zajímavě členěný interiér v novostavbě na rohu Sedláčkovy a Veleslavínovy ulice. Arnie's fresh bistro je nový, návštěvníky oceňovaný koncept, …

pokračování

28. 10. 2018

Nové věrnostní kartičky Arnie's

Nové věrnostní kartičky Arnie's

Pro naše stálé hosty jsme připravili věrnostní kartičky, díky kterým může každý získat slevu 25 % na páté jídlo z poledního menu a 50 % slevu na desáté jídlo z poledního menu! Kartičky s deseti razítky jsou navíc slosovatelné v rámci Arnie's tomboly. První cenou je Arnie's Gold Card s 50 % slevou na 20 jídel z poledního menu, tedy celý měsíc oběd v Arnie's za polovinu! Jezte dobře a hrajte s námi :-) Tlapku na to, Arnie.

Podmínky Arnie's tomboly:

pokračování

01. 08. 2018

Sobotní brunch v Arnie's - Srí Lanka

Sobotní brunch v Arnie's – Srí Lanka

Nemáte možnost nás v týdnu navštívit a ochutnat naši skvělou kávu, servírované sladké či slané snídaně, freshe, skvělé limonády, fit dezerty nebo denní menu? Již tuto sobotu vás zveme mezi 8 – 14h na první brunch v Arnie's! Kromě našeho stálého menu budete moci ochutnat kulinářské speciality našeho srílanského kuchaře Rangana Wimalasooriya:

  • snídaně: hoppers se sázeným vejcem 79 Kč
  • oběd: hoppers s tuňákovým curry a cibulovým sambolem 139 Kč
  • nebo oběd: srílanské kuřecí kottu s basmati rýží 129 Kč

pokračování

Arnieho Instagram

vizuální ochutnávka

Bernard Jen dobrý pití Rituale Caffe Matcha Tea Bohemia Sekt S láskou k jídlu

Otevírací doba:

Pondělí:
10:30 – 20h
Úterý:
8h – 20h
Středa:
8h – 20h
Čtvrtek:
8h – 20h
Pátek:
8h – 20h
Sobota:
zavřeno
Neděle:
zavřeno