Akce

Arnie's Plzeň

01. 04. 2019

Velikonoční sbírka pro Sekci na ochranu koček - Svoboda zvířat Plzeň

Velikonoční sbírka pro Sekci na ochranu koček – Svoboda zvířat Plzeň

Mňau! Ne všechny kocouři a kočičky jsou na tom tak dobře jako Arnie, tak jim pojďme pomoci! 🐱😻👍💪 Ve spolupráci se Sekce na ochranu koček – Svoboda zvířat Plzeň jsme se rozhodli uspořádat ve dnech 9. – 22. 4. velikonoční sbírku a pomoci tak těmto opuštěným a bezprizorním čtyřnohým zvířátkům. Pomáhat můžete příspěvkem v libovolné výši do sbírkové kasičky přímo v bistru, nebo elektronicky na transparentní účet č. 2500893377/2010 (jako VS uveďte prosím 777 a do poznámky napište Arnie’s). Kromě …

pokračování

23. 11. 2018

Firemní večírek v Arnie's

Firemní večírek v Arnie's

Jste inovativní společnost a hledáte netradiční prostor pro svou firemní akci v centru Plzně? Nabízíme k pronájmu unikátní prostor Arnie's fresh bistra s kapacitou až 50 osob a uspořádání firemní akce, vánoční party apod., na míru. Menu s pestrou nabídkou mezinárodní kuchyně pro vás připraví česko-srílanský tým kuchařů.

Náš koncept se umístil na 3. místě v soutěži o nejlepší západočeskou restauraci v rámci plzeňského Fresh festivalu. K dispozici je moderní a zajímavě čelněný interiér v novostavbě na rohu Sedláčkovy …

pokračování

28. 10. 2018

Nové věrnostní kartičky Arnie's

Nové věrnostní kartičky Arnie's

Pro naše stálé hosty jsme připravili věrnostní kartičky, díky kterým může každý získat slevu 25 % na páté jídlo z poledního menu a 50 % slevu na desáté jídlo z poledního menu! Kartičky s deseti razítky jsou navíc slosovatelné v rámci Arnie's tomboly. První cenou je Arnie's Gold Card s 50 % slevou na 20 jídel z poledního menu, tedy celý měsíc oběd v Arnie's za polovinu! Jezte dobře a hrajte s námi :-) Tlapku na to, Arnie.

Podmínky Arnie's tomboly:

pokračování

01. 08. 2018

Sobotní brunch v Arnie's - Srí Lanka

Sobotní brunch v Arnie's – Srí Lanka

Nemáte možnost nás v týdnu navštívit a ochutnat naši skvělou kávu, servírované sladké či slané snídaně, freshe, skvělé limonády, fit dezerty nebo denní menu? Již tuto sobotu vás zveme mezi 8 – 14h na první brunch v Arnie's! Kromě našeho stálého menu budete moci ochutnat kulinářské speciality našeho srílanského kuchaře Rangana Wimalasooriya:

  • snídaně: hoppers se sázeným vejcem 79 Kč
  • oběd: hoppers s tuňákovým curry a cibulovým sambolem 139 Kč
  • nebo oběd: srílanské kuřecí kottu s basmati rýží 129 Kč

pokračování

Arnieho Instagram

vizuální ochutnávka

Bernard Jen dobrý pití Rituale Caffe Matcha Tea Bohemia Sekt S láskou k jídlu

Otevírací doba:

Pondělí:
10:30 – 20h
Úterý:
8h – 20h
Středa:
8h – 20h
Čtvrtek:
8h – 20h
Pátek:
8h – 20h
Sobota:
zavřeno
Neděle:
zavřeno