Kavárna

výběrová káva a domácí dezerty
Think
Globally
Eat
Locally

Dopřejte si během dne chvilku pro sebe se skvělou kávou

V naší Arnie‘s kavárně si můžete vychutnat skvělé domácí sladké i slané snídaně, zdravé sladké dezerty vlastní výroby nebo čerstvé sendviče či saláty.

Energii vám doplníme čerstvými šťávami a smoothies z ovoce, zeleniny a superpotravin nebo energy shoty pro okamžité povzbuzení imunity. Pro milovníky kávy jsme si připravili výběrovou kávu z brněnské pražírny QB Coffee Roasters pod vlastní značkou Arnie‘s (výběrová arabica z Mexika, Brazílie a Etiopie). Pro čajové nadšence máme v nabídce kvalitní sypané čaje SUKI či bezkofeinový rooibos nebo zelený práškový čaj matcha, ze kterých připravujeme i ledové a mléčné alternativy. Nabízíme také bezkofeinovou kávu.

Osvěžit se můžete limonádami z přírodních sirupů ze 100% ovoce, nebo probiotickými limonádami od BACILLI, SEICHA MATCHA nebo BOHEMSCA. Nabízíme i výborné rozlévané víno od moravského Vinařství Hulata.

Snídaně v Plzni

Podáváme ÚT-PÁ mezi 8:00-10:15

LOW CARB snídaně v Plzni

Káva

úžasná vůně a skvělá chuť

Arnie's Coffee

Příběh naší kávy

V Arnie‘s máme kávu namíchanou a upraženou výhradně jen pro náš koncept. Jedná se o výběrovou kávu výjimečně dobře řemeslně zpracovanou v pražírně QB COFFEE ROASTERS.

Její příběh ale začíná mnohem dříve – na malých farmách v Brazílii, Mexiku a Etiopii. Jedná se výhradně o kávy, které byly vypěstovány a sklizeny s respektem k životnímu prostředí a rodinám farmářů, kteří sbírají kávu ručně. QB COFFEE ROASTERS vždy zná konkrétní místo původu a garantuje férové podmínky výkupu.

Jsme hrdí na to, že naše káva není nakupována na komoditních burzách nadnárodních firem, ale za každým zrnkem je práce a zkušenost konkrétních lidí.

AŤ VÁM CHUTNÁ!

Kávy na bázi espressa připravujeme z minimálně 8 gramů kávy.

Horká káva

Ledová káva - v nabídce opět od 1. 5. 2023

Doplňky

Dezerty

zdravější způsob mlsání

Připravujeme nabídku dezertů a koláčů vlastní výroby z poctivých surovin bez jakýkoliv aromat, barviv a náhražek. Specializujeme se na dezerty bezlepkové, veganské nebo low carb. V případě zájmu o celý dort či nabídku sladkého baru nás neváhejte kontaktovat na 777 124 643 (bendlova@arnies.cz).

Sendviče a saláty

vyvážené a poctivé

Sendviče

Saláty

Studené nápoje

jen dobré pití

Limonády

V Arnie‘s nenajdete žádné chemické průmyslově vyráběné “limonády”. Našim hostům nabízíme jen prémiové přírodní nápoje.

Přírodní limonáda S LÁSKOU K JÍDLU od Vinařství Hulata

Limonády BACILLI

Limonády plné probiotik a v bio kvalitě. Obsahují čerstvě vymačkanou šťávu z ovoce, která si zachovává veškeré vitamíny, protože není tepelně upravená. Prošly kontrolovaným procesem fermentace, který limonády kromě probiotik obohatil i o spoustu jemných přírodních bublinek. Slazeny je koncentrovanou jablečnou šťávou.

Limonády BOHEMSCA

České limonády, které obsahují výhradně přírodní lokální suroviny. Jsou přirozeně bez konzervantů, GMO, chemie, barviv, živočišných složek a lepku, pouze pasterovány, dochuceny špetkou třtinového cukru.

SEICHA MATCHA

Nejjemnější japonský čaj Ceremonial Bio-Matcha doplňuje šťáva z citrusových plodů lisovaných zastudena. Dokonalým spojením vzniká typická chuť nápojů Seicha Matcha: jemně trpká, ovocná a zároveň maximálně osvěžující.

Freshe & Smoothies

Freshe - čerstvě vylisované štávy

Podáváme po celý den.

Smoothies

Voda

Filtrovaná kohoutková voda

Pivo

Víno

Teplé nápoje

úžasná vůně a skvělá chuť

Čaje

Pro čajové nadšence připravujeme nabídku klasických čajů, ale také čaje ajurvédské či zelený práškový čaj matcha.

MATCHA – zelený japonský práškový čaj v bio kvalitě

Speciality

Doplňky

Dále prodáváme

zboží k prodeji

Arnieho Instagram

vizuální ochutnávka

Bernard Jen dobrý pití Rituale Caffe Matcha Tea Bohemia Sekt S láskou k jídlu
PO
10:30–17:30
ÚT-ČT
8:00–17:30
8:00–15:00
Sobota
Zavřeno.
Neděle
Zavřeno.
28. 9. 2023
29. 9. 2023
Zavřeno.
Zavřeno.