Kavárna

výběrová káva a domácí dezerty
Think
Globally
Eat
Locally

Dopřejte si během dne chvilku pro sebe se skvělou kávou

V naší Arnie‘s kavárně si můžete vychutnat skvělé domácí sladké i slané snídaně, zdravé sladké dezerty vlastní výroby nebo čerstvé sendviče či saláty.

Energii vám doplníme čerstvými šťávami a smoothies z ovoce, zeleniny a superpotravin nebo energy shoty pro okamžité povzbuzení imunity. Pro milovníky kávy jsme si připravili výběrovou kávu z české pražírny QB Coffee Roasters pod vlastní značkou Arnie‘s (výběrová arabica z Mexika, Brazílie a Etiopie). Pro čajové nadšence máme v nabídce čaje pouze v BIO kvalitě – ajurvédské bylinkové sypané čaje, sypaný zelený a černý čaj či bezkofeinový rooibos nebo zelený práškový čaj matcha, ze kterých připravujeme i ledové a mléčné alternativy.

Osvěžit se můžete limonádami z přírodních sirupů ze 100% ovoce, nebo funkčními limonádami od MANA ROOTS nebo BOHEMSCA. Nabízíme i výborné víno od moravského Vinařství Hulata.

Snídaně v Plzni

od 14. 10. 2020 snídaně nepodáváme

Káva

úžasná vůně a skvělá chuť

Arnie's Coffee

Příběh naší kávy

V Arnie‘s máme kávu namíchanou a upraženou výhradně jen pro náš koncept. Jedná se o výběrovou kávu výjimečně dobře řemeslně zpracovanou v pražírně RITUALE CAFFÈ.

Její příběh ale začíná mnohem dříve – na malých farmách v Brazílii, Mexiku a Etiopii. Jedná se výhradně o kávy, které byly vypěstovány a sklizeny s respektem k životnímu prostředí a rodinám farmářů, kteří sbírají kávu ručně. RITUALE CAFFÈ vždy zná konkrétní místo původu a garantuje férové podmínky výkupu.

Jsme hrdí na to, že naše káva není nakupována na komoditních burzách nadnárodních firem, ale za každým zrnkem je práce a zkušenost konkrétních lidí.

AŤ VÁM CHUTNÁ!

Kávy na bázi espressa připravujeme z minimálně 8 gramů kávy.

Horká káva

Ledová káva - v nabídce opět od 1. 5. 2020

Doplňky

Dezerty

zdravější způsob mlsání

Připravujeme nabídku dezertů a koláčů vlastní výroby z poctivých surovin bez jakýkoliv aromat, barviv a náhražek. Specializujeme se na dezerty bezlepkové, veganské nebo low carb. V případě zájmu o celý dort či nabídku sladkého baru nás neváhejte kontaktovat.

Sendviče a saláty

vyvážené a poctivé

Sendviče

Saláty

Studené nápoje

jen dobré pití

Limonády

V Arnie‘s nenajdete žádné chemické průmyslově vyráběné “limonády”. Našim hostům nabízíme jen prémiové přírodní nápoje.

Přírodní limonáda S LÁSKOU K JÍDLU od Vinařství Hulata

Limonády MANA ROOTS

Funkční řemeslné limonády ze Slovenska, které přinášejí pro zákazníka kromě netradičního a nového chuťového zážitku i něco navíc, a to v podobě zdraví prospěšných látek z výběrových surovin, jako jsou kvalitní sypané čaje, bylinky, koření, které zanechají v produktech svou podstatu, svoji vyjímečnost.

Limonády BOHEMSCA

České limonády, které obsahují výhradně přírodní lokální suroviny. Jsou přirozeně bez konzervantů, GMO, chemie, barviv, živočišných složek a lepku, pouze pasterovány, dochuceny špetkou třtinového cukru.

Freshe & Smoothies

Freshe - čerstvě vylisované štávy

Podáváme po celý den.

Smoothies

Voda

Filtrovaná kohoutková voda

Pivo

Víno

Teplé nápoje

úžasná vůně a skvělá chuť

Čaje

Pro čajové nadšence připravujeme nabídku klasických čajů, ale také čaje ajurvédské či zelený práškový čaj matcha.

MATCHA – zelený japonský práškový čaj v bio kvalitě

Speciality

Doplňky

Dále prodáváme

zboží k prodeji

Arnieho Instagram

vizuální ochutnávka

Bernard Jen dobrý pití Rituale Caffe Matcha Tea Bohemia Sekt S láskou k jídlu

Otevírací doba od 18. 12. – pouze výdejní okno

PO-PÁ:
10:30–14:00 h
Sobota:
Zavřeno
Neděle:
Zavřeno
V pátek 2. 4. a v pondělí 5. 4. máme zavřeno.