Věrnostní kartičky s vánoční tombolou

21.12.|29.11.|2019

Pro naše stálé hosty jsme připravili věrnostní kartičky, díky kterým může každý získat přírodní limonádu 0,3l zdarma k pátému zakoupenému jídlu a horký punč 0,3l zdarma za každé desáté jídlo z poledního menu! Kartičky s deseti razítky jsou navíc slosovatelné v rámci Arnie's tomboly. První cenou je Arnie's Gold Card s 50 % slevou na 20 jídel z poledního menu, tedy celý měsíc oběd v Arnie's za polovinu! Jezte dobře a hrajte s námi :-)

Podmínky Arnie's tomboly:

  • Vyplněná věrnostní kartička s deseti razítky je slosovatelná. Jeden vylosovaný výherce získá 20× slevu 50 % na polední menu, tedy jídlo + malou polévku z polední nabídky (možno čerpat do 29. 2. 2020). Jméno a email vyplněný na kartičce slouží pouze ke kontaktování výherce. Účastník hry může navíc označit, zda chce zasílat polední menu ne svůj email. Kontaktní údaje nebudou použity pro žádné jiné účely.
  • Vyplněné kartičky se odevzdávají u obsluhy, která je neprodleně vhazuje do určené herní nádoby. Počet kartiček na jedno jméno není omezen, můžete tedy odevzdat více kartiček a zvýšit tak svou šanci na výhru.
  • Losování výherce proběhne veřejně v prostorách Arnie's bistra v pátek 20. 12. 2019. Výherce nemusí být losování přítomen, bude kontaktován emailem. Výherce souhlasí s vyfocením při předání výhry a zveřejněním fotky na Facebook profilu Arnie's bistra. Jméno výherce bude případně zveřejněno pouze s jeho souhlasem.
  • Věrnostní kartičky pro čerpání slev mají platnost do 20. 12. 2019. Účast v Anie's tombole je možná pouze do termínu losování. Výherní kartička Arnie's Gold Card platí pro výherce do 29. 2. 2020.
  • Účastí ve hře souhlasíte s jejími podmínkami.

Arnieho Instagram

vizuální ochutnávka

Bernard Jen dobrý pití Rituale Caffe Matcha Tea Bohemia Sekt S láskou k jídlu

Otevírací doba:

PO:
11:00–18:00
ÚT-PÁ:
08:00–18:00
Sobota:
zavřeno
Neděle:
zavřeno