O nás

Arnie's Plzeň
Think
Globally
Eat
Locally

Na čem nám záleží

Arnie's bistro & coffee je moderním podnikem a zároveň oázou klidu a pohody v samotném centru Plzně. Na rohu Sedláčkovy a Veleslavínovy ulice je novostavba bytového domu, oceněná titulem Stavba roku Plzeňského kraje 2016. V přízemí se nacházejí obchody a přímo na rohu také unikátní prostor našeho bistra. Prostor prosvětlený velkoformátovými okny je vertikálně rozčleněný do několika úrovní, kde si každý najde své oblíbené místo. Příjemnou atmosféru dotváří interiér tvořený kombinací masivního jasanu, přírodních barev, skla a pohledového betonu.

Bistro Arnie's je prvním fast casual podnikem v centru Plzně. Tento koncept je typický kombinací rychlého obsloužení a zároveň špičkové úrovně servisu, personálu i kvality jídla. Záleží nám na tom, aby se u nás bylo možné najíst rychle, zdravě a s příjemným zážitkem.

Naše hodnoty, kterým věříme jsou:

  • moderní mezinárodní kuchyně vařená s využitím čerstvých surovin lokálních dodavatelů
  • nutričně vyvážené jídlo bez polotovarů a umělých přísad
  • zkušený tým kuchařů, kteří osobně ručí za kvalitu
  • personál, který vyznává stejné hodnoty a je zapálený do své práce, jejímž smyslem je spokojený host

Tým Arnie's

Dobrý podnik musí mít srdce a duši

Rangana Wimalasooriya
Rangana Wimalasooriya – kuchař

Ranga je kuchař ze Srí lanky. Tam absolvoval Hotelovou školu a management, a pokračoval ve vzdělávání s orientací na ayurvédskou kuchyni. Pracoval například v Siddhalepa Ayurveda Health Resort v Colombu, který je jedním z nejlepších ayurvédských zařízení na Srí lance. A následně v pětihvězdičkovém hotelu Coral Garden Hotel v Hikkaduwa.

Před třemi lety se přemístil za rodinou do České republiky, kde začínal v restauraci Purkmistr v Plzni. Tam mu však chyběla zdravější příprava jídel. Vznik a koncept Arnie's bistra vnímal jako skvělou příležitost, kde uplatnit zdravější přístup vaření.

Rád pro vás připraví zdravé, barevné a chutné jídlo. Mimo vaření má rád také motokros, billiard, cestování, přírodu a rodinu. V souladu s tradicemi země svého původu je věřícím buddhistou s respektem ke všem bytostem.

Motto: „Do good and good will come to you.“

Milan Matoušek
Milan Matoušek – kuchař

Milan pochází z jižních Čech, kde se také vyučil kuchařem. Za víc než deset let v kuchyni prošel restaucemi v Prachaticích, Českém Krumlově a anglickém Windsoru. Zde se blíže seznámil s japonskou a orientální kuchyní a úpravou na Teppanyaki grilu.

Po návratu do ČR pracoval v Černickém Purkmistru, kde se poznal s Ranganou. Když se naskytla možnost opět spojit síly v novém konceptu Arnie's, přijal tuto výzvu, aby pro vás mohl připravovat fresh a vyvážené jídlo. Jeho koníčkem je pěší nebo cykloturistika, plavání a cestování.

Motto: Nebuď koště v rukou osudu.

Blanka Bendlová
Blanka Bendlová – majitelka, provozní

Blanka pochází z Kadaně, vystudovala politologii na ZČU (PhDr.) a ekonomii na VŠEM (MBA) a téměř 10 let se věnovala kariéře v business prostředí. Postupně si ale stále silněji uvědomovala, že ji tato práce vnitřně nenaplňuje a rozhodla se k zásadní změně.

Z její vášně pro zdravé a dobré jídlo se začal rodit koncept bistra a kavárny s tímto zaměřením. Blanka je perfekcionalistka a Arnie's bistro připravovala pečlivě ve spolupráci s pražským šéfkuchařem Michalem Novákem a dalšími odborníky. Velkou pozornost pak věnovala výběru členů týmu. Blanka osobně dohlíží a garantuje kvalitu obsluhy, jídel i nápojů v Arnie's. V případě jakýchkoliv připomínek je ona tím, na koho se můžete kdykoliv obrátit. E-mail: bendlova@arnies.cz

Motto: Think Globally, Eat Locally

Spolupracujeme

Spojujeme lidi, které zajímá zdravý životní styl

Arnieho Instagram

vizuální ochutnávka

Bernard Jen dobrý pití Rituale Caffe Matcha Tea Bohemia Sekt S láskou k jídlu

Otevírací doba:

Pondělí:
10:30 – 20h
Úterý:
8h – 20h
Středa:
8h – 20h
Čtvrtek:
8h – 20h
Pátek:
8h – 20h
Sobota:
zavřeno
Neděle:
zavřeno