2020 15.03.
Nouzový stav - Nabídka jídel TAKE-AWAY a ROZVOZ jídel DO FIREM

Nouzový stav - Nabídka jídel TAKE-AWAY a ROZVOZ jídel DO FIREM

MIMOŘÁDNÁ PROVOZNÍ DOBA od pondělí 16. 3.‼️

Milí hosté, množí se nám dotazy, zda zítra, vzhledem k situaci, otevřeme. Jedná se o provizorní řešení, které nám pomůže i přes výrazné omezení udržet podnik v chodu.

  • TAKE-AWAY PROVOZ – v případě, že vláda nerozhodne jinak, plánujeme od zítřka otevřít naše okénko u baru a vydávat obědové menu s sebou mezi 10:30 a 15:00 (resp. do vyprodání). Jídla ideálně rezervujte předem telefonicky na daný čas, ale i tak jsme schopni velmi rychlého výdeje (722 913 279, 777 124 643). Preferujeme platby kartou.
  • Pokud máte zájem o větší odběr obědů (od 10 jídel), zavezeme vám je po Plzni zdarma (zavolejte nám, domluvíme se). Více info v přiloženém letáku NABÍDKA PRO FIRMY.
  • POLEDNÍ MENU je ONLINE na www.arnies.cz. V nabídce budou navíc saláty (coleslaw + mrkvový), čerstvé freshe a naše domácí KIMCHI (korejský salát z fermentované zeleniny, jedno z 10 nejzdravějších jídel světa, které podporuje imunitu) a běžná nabídka studených a teplých nápojů.
  • Jednorázové TAKE-AWAY obaly budou ZDARMA
  • Pokud máte doma roušky, respirátory nebo jen látkové nákrčníky (i ty brání dalšímu šíření virů při kašli či kýchání), naváhejte je použít a ochránit tak sebe i ostatní, ani jako prevence to nikomu neuškodí.

Vážíme si vaší podpory a věříme, že společně vše zvládneme.

Za tým Arnie's bistro & coffee Plzeň
Blanka Bendlová

Arnieho Instagram

vizuální ochutnávka

Bernard Jen dobrý pití Rituale Caffe Matcha Tea Bohemia Sekt S láskou k jídlu

Otevírací doba:

PO-PÁ:
10:30–15:00
Sobota:
zavřeno
Neděle:
zavřeno