01.01. 2022 08:00
Do nového roku s lepším jídlem

Do nového roku s lepším jídlem

Také si dáváte různá novoroční předsevzetí? Mezi ta nejčastější patří zhubnout a žít zdravěji. Lidé zkouší různé diety, fitka jsou v lednu přeplněná, ale těch, kteří opravdu něco změní vydrží jen pár. Pro nastartování změny přitom není potřeba žádných extrémů. Prvním krokem, od kterého se vše odvíjí, je zamyslet se nad tím, co jíte. Velká část lidí například neobědvá, odbyde se se rohlíkem se salámem z potravin na rohu a podobně. Další velká skupina lidí pak vyhledává polední “meníčka” a vybírají často podle ceny.

Prozradíme vám malé gastronomické tajemství – polední nabídka je v restauracích velmi často podřízena nákladům na suroviny a kvalita jde stranou. Provoz klasické restaurace je velmi nákladný a drahé jsou všechny vstupy – nájem, energie, personál. Provozovatelé tak často osekávají náklady, kde mohou, a nejčastěji je to právě kvalita surovin a využívání různých polotovarů. Arnie's bylo založeno od počátku s odhodláním a vírou, že kvalitní suroviny a poctivá kuchařská práce je pro dobré a zdravé jídlo zcela zásadní! Vaříme pestrou mezinárodní kuchyni s ohledem na zdravý životní styl.

Co nejvíce používáme základní suroviny bez průmyslového zpracování, bez polotovarů a umělých dochucovadel. Abychom nemuseli slevovat z kvality nám umožňuje i to, že jsme koncept self-service bistra. Díky tomu, že se naši hosté obslouží sami, ušetříme část nákladů za personál. Největší odměnou je nám pak opakované vyjádření hostů, že jim po jídle z jiných restaurací bývá špatně, ale v Arnie's problémy nemají a navíc si na jídle vždy skvěle pochutnají. V Arnie's se stravují naši přátelé i zaměstnanci, proto z kvality nikdy neslevíme!

Nikoho asi dnes nepřekvapí, že dobrá a vyvážená strava je základ zdravého životního stylu. Zkuste tedy s novým rokem zařadit do svého jídelníčku zajímavá a pestrá mezinárodní jídla v bistru, které je každý týden jiné. Věříme, že vám zachutnají a nastartujete tím trvalé pozitivní změny ve svém životě.

JÍST LÉPE, CÍTIT SE LÉPE
Blanka Bendlová, Arnie's bistro & coffee

Arnieho Instagram

vizuální ochutnávka

Bernard Jen dobrý pití Rituale Caffe Matcha Tea Bohemia Sekt S láskou k jídlu
PO
10:30–17:30
ÚT-ČT
8:00–17:30
8:00–15:00
Sobota
Zavřeno.
Neděle
Zavřeno.