Bistro

mezinárodní kuchyně
Think
Globally
Eat
Locally

Vaří pro Vás česko-srílanský tým kuchařů

V moderním a příjemném prostředí si můžete vybrat z nabídky skvělých jídel mezinárodní kuchyně vařené z čerstvých lokálních surovin česko-srílanským týmem kuchařů. Každý všední den připravujeme nutričně vyvážené polední menu s polévkou a třemi hlavními jídly na výběr. Vybírat můžete také z nabídky stálých jídel, salátového baru a sendvičů.

V Arnie‘s můžete poznávat nové zajímavé chutě, vybírat z vegetariánských jídel i nabídky kvalitních pokrmů z masa. V nabídce jsou samozřejmě také nápoje – čepované pivo Bernard, české limonády, mošty a cider bez umělých přísad, nebo ovocné a zeleninové freshe a smoothies.

Snídaně v Plzni

podáváme od 7:30 do 10:30

Bistro menu

stálá nabídka od 14:00 do 18:00

Bistro jídla

Saláty

samoobslužný salátový bar

Denně připravujeme čerstvé saláty v rámci salátového baru, které obměňujeme dle týdenního menu a dané mezinárodní kuchyně - 29/49 Kč (malá/velká miska).

Sendviče

vyvážené a poctivé

Pivo a cider

nejlepší na žízeň


Víno

vinný lístek

Šumivá vína


Studené nápoje

jen dobré pití

V Arnie‘s nenajdete žádné chemické průmyslově vyráběné “limonády”. Našim hostům nabízíme jen prémiové přírodní nápoje.

Přírodní limonáda S LÁSKOU K JÍDLU od Vinařství Hulata

Limonády MANA ROOTS

Funkční řemeslné limonády ze Slovenska, které přinášejí pro zákazníka kromě netradičního a nového chuťového zážitku i něco navíc, a to v podobě zdraví prospěšných látek z výběrových surovin, jako jsou kvalitní sypané čaje, bylinky, koření, které zanechají v produktech svou podstatu, svoji vyjímečnost.

Limonády BOHEMSCA

České limonády, které obsahují výhradně přírodní lokální suroviny. Jsou přirozeně bez konzervantů, GMO, chemie, barviv, živočišných složek a lepku, pouze pasterovány, dochuceny špetkou třtinového cukru.

Filtrovaná kohoutková voda

Arnieho Instagram

vizuální ochutnávka

Bernard Jen dobrý pití Rituale Caffe Matcha Tea Bohemia Sekt S láskou k jídlu

Otevírací doba:

PO-PÁ:
7:30 – 18:00
Sobota:
zavřeno
Neděle:
zavřeno